“Turkiston” банк хусусий акциядорлик тижорат банки билан субординар қарз шартномаси тузган фуқаролар диққатига!
“Turkiston” банк ва фуқаролар ўртасида тузилган  “Субординар қарз” шартномалари суд томонидан бекор қилиниб, омонат сифатида тўлаб бериш тўғрисида суд қарорлари қабул қилинган фуқароларнинг маблағлари Фуқароларнинг банклардаги омонатларини кафолатлаш фонди маблағлари ҳисобидан “Қишлоқ қурилиш банк”нинг Яккасарой банк хизматлари офиси орқали тўлаб берилмоқда.
Қўшимча маълумот олиш учун Фуқароларнинг банклардаги омонатларини кафолатлаш фондига 71-238-69-45, 71-238-69-46 телефон рақамлари орқали мурожаат қилиниши мумкин.

Вниманию гражданам заключивших договор по субординированному долгу с частным акционерным банком «Туркистон» банк!
Средства граждан по отменненными судом договорам “субординированного долга” “Туркистон"банка, и признанные в качестве вкладов решениями суда, возмещаются за счет средств Фонда гарантирования вкладов граждан в банках через Яккасарайский офис банковских услуг «Кишлок курилиш банк»а.
Для дополнительной информацией обращаться в Фонд гарантирования вкладов граждан в банках по телефонам: 71-238-69-45, 71-238-69-46